dofinansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

produkt tradycyjny

Archiwum aktualności - rok 2022

Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku za nami

Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku za nami

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” od ponad 10 lat uczestniczy w Ogólnopolskich Targach Papryki, przygotowując stoisko wystawiennicze, na którym można skosztować przepysznych potraw z tego wyjątkowo smacznego warzywa jakim jest papryka przytycka. Tegoroczna edycja przyciągnęła do Słowikowa wielotysięczną publiczność!

Konkurs na produkty regionalne i lokalne Doliny Radomki

Konkurs na produkty regionalne i lokalne Doliny Radomki

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA” wspólnie z Partnerem projektu Lokalną Grupą Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze produkty regionalne i lokalne obszaru Doliny Radomki.

XXI Ogólnopolskie Targi Papryki

XXI Ogólnopolskie Targi Papryki

Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Starosta Radomski Waldemar Trelka serdecznie zapraszają do udziału w XXI już edycji Ogólnopolskich Targów Papryki, które odbędą się 21 sierpnia 2022 r. na terenie Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie, Słowików 100.

Apel Zrzeszenia Producentów Papryki RP

Apel Zrzeszenia Producentów Papryki RP

Producenci papryki z polskiego zagłębia paprykowego zwracają się do dystrybutorów skupowych, sieci handlowych oraz klientów detalicznych. Wzywają do podjęcia wspólnych działań w celu ratowania polskiej produkcji.

Konkurs na najładniejsze stoisko paprykow

Konkurs na najładniejsze stoisko paprykow

Wójt Gminy Przytyk informuje, iż ruszają zapisy Producentów Papryki chcących zaprezentować swoje plony podczas XXI Ogólnopolskich Targów Papryki. Podczas imprezy, która odbędzie się 21.08.2022 r.