produkt tradycyjny

Zapraszamy do udziału w konkursie „Najlepsze miody z Twojej zagrody”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze miody.Celem Konkursu jest propagowanie tradycyjnych miodów, charakterystycznych dla obszaru Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i nagrodzenie producentów wyróżniających się wysoką jakością produktu.

Konkurs skierowany jest do Pszczelarzy jak i osób amatorsko hodujących pszczoły, których główna siedziba i miejsce wytwarzania produktu znajdują się na terenie powiatów radomskiego lub przysuskiego.

Zostaną wybrane najlepsze miody w trzech kategoriach:

  • Miód pszczeli odmianowy,
  • Miód pszczeli wielokwiatowy,
  • Miód pszczeli spadziowy,

W każdej z kategorii można zgłosić jeden produkt. Zgłoszeń należy dokonywać na Formularzu zgłoszeń do konkursu w terminie do 23 sierpnia 2021. Formularze można kierować na adres:

Razem dla Radomki
Janiszew, ul. Zielona 127
26-652 Zakrzew

lub

mailowo: zarzad@razemdlaradomki.pl

 Formularz zgłoszeń do konkursu – Pobierz

Regulamin konkursu– Pobierz

Konkurs ma dwuetapowy przebieg. W pierwszym etapie następuje nadsyłanie zgłoszeń. W drugim etapie następuje ocena przez Komisję konkursową opisanych i dostarczonych przez producentów/hodowców próbek miodów. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w terminie podanym przez Organizatora, o czym laureaci zostaną powiadomieni drogą telefoniczną lub e-mailową.

Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców którym przyznane zostaną nagrody rzeczowe  w postaci węzy pszczelej lub pokarmów pszczelich o łącznej wartości 3 600,00 zł.

Zapraszamy!

 

Najlepsze miody z Twojej zagrody

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

Rozstrzygnięcie konkru na najlepsze dania z papryki

Rozstrzygnięcie konkru na najlepsze dania z papryki

Wyjątkowo pomysłowe, a przede wszystkim przepyszne potrawy przygotowane na baziepapryki zostały zgłoszone w konkursie przeprowadzonym przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” i partnera projektu Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA” na najlepsze potrawy i...

LGD RAZEM dla RADOMKI na Dożynkach Województwa Mazowieckiego

LGD RAZEM dla RADOMKI na Dożynkach Województwa Mazowieckiego

Na stoisku zaprezentowano wyroby/produkty/dania lokalne członków Lokalnej Grupy Działania należących do Szlaku Kulinarnego DOLINY RADOMKI paprykę Przytycką z Gospodarstwa Rolnego Anny Kosuniak z Wygnanowa gmina Przytyk chleb paprykowy z Piekarni Wacyn Ewy Brzezińskiej...

PRZEPISY KULINARNE

papryka z miodem
ogórki konserwowe z papryą
papryka z cebulą i burakiem
dzem z czerwoenj papryki
Wielkość czcionki
Wersja kontastowa