XIX Ogólnopolskie Targi Papryki
Zapraszamy na XIX Ogólnopolskie Targi Papryki !
Zapraszamy do udziału w XIX już edycji Ogólnopolskich Targów Papryki, które odbędą się 19 sierpnia 2018 r. na terenie Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie, Słowików 100.
Imprezę, którą zwyczajem lat ubiegłych zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele w Przytyku, uświetnią swoimi występami m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Moderato”oraz Zespół Ludowy „Wrzosowianki”. Gratką dla fanów muzyki disco polo & dance będzie koncert zespołu JORRGUS. Natomiast główną gwiazdą wieczoru, która wystąpi na przytyckiej scenie, znana z takich przebojów jak: „Ta sama chwila”, ” Józek, nie daruję ci tej nocy „, czy „Biała armia ” Beata Kozidrak i zespół BAJM!
O dobre humory zgromadzonej pod sceną publiczności zatroszczy się jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu – Marcin Daniec.

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

„Moc Polskich Warzyw”: Minister rolnictwa, Robert Telus, wspiera lokalną produkcję na Mazowszu
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Robert Telus, podczas wizyty na Mazowszu, spotkał się z lokalnymi producentami i przedstawicielami Zrzeszenia Producentów Papryki RP. Tematem spotkania był sukces realizacji kampanii „Moc Polskich Warzyw”, mającej na celu promowanie polskich produktów rolno-spożywczych.

Mazowieckia Rada Działalności Pożytku Publicznego
Cezary Nowek kandydatem do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego